Sert ve Film Geri Dönüşüm Hatları
3 March 2016
Plastik Eriyik Filtreleri
8 March 2016
kirma1 kirma2 kirma3 kirma4 kirma5 kirma6
Granül Kesme Makinaları Extruderden gelen plastik eriyik malzemenin granül formuna getirilmesinde kullanılmaktadır. Kesme bıçakları tarafından granül formunda kesilen eriyik plastik su haznesinde yüzeysel olarak şoklanarak sertleştirilmektedir. Entegre santrifüj kısmında ise susuzlaştırılmaktadır. Granül taneleri opsiyonel olarak fan vasıtasıyla depolama silolarına aktarılmaktadır.

Granül Kesme Makinalarında PE, PP, PS, ABS cinsi plastikler tam otomatik olarak granül formunda kesilmektedir. Farklı kapasitelerde dikey ve yatay eksende kesme yapabilen modellerimiz mevcuttur.

Granül Kesme Makinası komple AISI 304 paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir. Farklı plastik cinsleri için özel alaşımlı ve kaplamalı kesme aynası ve kesme bıçakları kullanılmakta, parçaların hizmet ömrü ve kapasite maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Hareketli gövde parçaları sayesinde bakım işlemleri kolay ve çabuk yapılabilmektedir.

Tam otomatik olarak çalışmakta, sürekli aynı form ve ebatta granül elde edilmesini sağlamaktadır. İnvertör kontrollü kesme motoru sayesinde granül boyları isteğe göre ayarlanabilmektedir.

Opsiyonel olarak buhar fanı entegre edilerek susuzlaştırma esnasında açığa çıkan buhar emilmektedir.
GK200 GK250 GK430
KURUTUCU SANTRİFÜJ / DEWATERING CENTRIFUGE (mm) Ø200x1000 Ø250x1500 Ø430x1500
KURULU GÜÇ / TOTAL INSTALLED CAPACITY (kw) 14 21 28
BUHAR FANI / STEAM BLOWER O O S
MAX KAPASİTE / MAX CAPACITY (kg/h) 400 800 1500
S: Standart / Standart O: Opsiyonel / Optional Teknik bilgiler sadece bilgi amaçlı verilmiştir. Plastik cinsine ve formuna göre farklılık gösterebilir. Technical details are for information only. Can differ according to plastic type and form.
Türkçe
WhatsApp chat